Chybová zpráva

Warning: Trying to access array offset on value of type null ve funkci taxonomy_menu_trails_init() (řádek: 102 v souboru /data/web/virtuals/93880/virtual/www/domains/elenkeller.com/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.module).

Bytové interiéry - ceník

Cena jedné kresby překreslené vizualizace Vašeho návrhu interiéru (prostoru) podle skici, fotografie nebo výstupu z počítače se pohybuje v rozmezí od 3 000,- do 10 000,- Kč dle velikosti výkresu (A4 nebo A3)  a náročnosti perspektivy a detailů. V ceně je zahrnuta jedna nezávazná schůzka na předání potřebných prospektů k překreslení vizualizace a upřesnění datumu předání. 

Překreslená a vykreslená vizualizace interiéru ve 3D podle Vašeho výstupu z PC nebo skici:

vizualizace komečního prostoru

 

Vypracování návrhu interiéru ve 3D modelování:

Cena se skládá ze 1 - 3 schůzek, dle potřeby, časové náročnosti a dostupnosti klienta. Vypracování fotorealistického návrhu ve formě PDF. Okótování potřebných rozměrů pro případnou výrobu na zakázku nábytkové firmy. Sestavení cenové kalkulace. Seznamem výrobců použitého nábytku ve fotorealistické vizualizaci Vašeho 3D návrhu.

Při 1. schůzce Vás navštívím ve vašem prostoru, který se bude upravovat. Zaměřím a následně s Vámi naskicuji potřebné rozměry ke tvorbě modelování návrhu (rozmístění a velikost oken, dveří, radiátorů, zásuvek a vypínačů, světel a vodoinstalací). Společně se domluvíme k jakým účelům chcete místnost využívat, Váš osobní styl, barevnost, požadavky na prostor (různé specifikace, omezení) a finanční rozpočet.

Tato konzultace je bezplatná a nezavazuje žádnou další stranu k následné spolupráci. 

Při nedostupnosti klienta, vzhledem k velké vzdálenosti, si přidáme potřebné informace po e-mailu a telefonicky. Zároveň se společně domluvíme na následném dalším postupu. 

Pokud budete mít zájem o další spolupráci, na které se domluvíme při první schůzce, bude potřeba uhradit zálohu ve výši 50% z celkové částky. Sazba za vypracování  návrhu interiéru v PDF jedné místnosti ve 2-3 variacích se pohybuje v rozmezí od 5 000,- do 15 000,- Kč dle velikosti místnosti a náročnosti projektu. V ceně je zahrnuta 2. a 3.  schůzka.

Při 2. schůzce, po zaplacení zálohy, Vám přinesu vypracovaný koncept návrhu, který se skládá ze 3D modelu Vašeho prostoru, rozmístění nábytku, vybavení místnosti a použitého materiálu. Seznámím Vás s projektem, který budete mít možnost vidět ve 3D perspektivě a umět si tak lépe představit Váš budoucí interiér. Upřesníme si dispozice, barevnost, materiály a všechny ostatní komponenty. Následné změny provedeme. Cílem této schůzky se je domluvit na finální verzi, která po odsouhlasení bude považovaná za verzi konečnou.

Při nedostupnosti klienta, vzhledem k velké vzdálenosti, po zaplacení zálohy, přepošlu e-mailem vypracovaný koncept návrhu Vašeho prostoru a následně si o tom popovídáme telefonicky a společně se domluvíme na následných upravách a odsouhlasíme telefonicky a e-mailem konečnou finální verzi. Je vhodné i naposílat, či předat (pokud je schůzka osobní) různé fotografie, výstřižky z časopisů nebo jiné materiály, které mi pomohou poznat Vaše představy. 

Při 3. schůzce, po zaplacení zbývajících 50% z celkové ceny za vypracování návrhu interiéru, Vám přinesu a předám celý projekt, který se bude skládat ze 3D vizualizace budoucího interiéru ve formě PDF, kde bude součástí technická zpráva prostoru (okótovaný půdorys, nárys, výrobky a další), seznam dodavatelů použitých zařizovacích předmětů a následně celkový rozpočet na změnu Vašeho interiéru.

Při nedostupnosti klienta, vzhledem k velké vzdálenosti, po zaplacení zbývajících 50% z celkové ceny za vypracování návrhu interiéru, Vám odešlu e-mailem PDF, kde bude projekt Vašeho budoucího prostoru, kterého bude součástí technická zpráva ( okótovaný půdorys, nárys, výrobky a předměty), seznam dodavatelů použitých zařizovacích předmětů v interiéru a celkový rozpočet na Váš prostor.

vizualizace interiéru RD

Dodatečné náklady:
Dodatečná schůzka na Vaše přání je 1 000,-Kč/za první započatou hodinu, každá další započatá hodina 600,-Kč/hod. Při nedostupnosti klienta, vzhledem k velké vzdálenosti je připočítáno cestovné 9,-Kč/km. Každá následná změna ve vizualizaci Vašeho interiéru, po odsouhlasení finální verze je za příplatek 500,-Kč/změna.

Těším se na naší spolupráci, kdy sen o hezkém bydlení přivedeme společně na svět. Každý interiér si po určitém čase zaslouží aspoň oživit nebo radikálně změnit. V novém prostoru budete i Vy se cítit nově.  Nebojte se práce a "nějakého toho nepořádku".  Neváhejte mě kontaktovat k naší nazávazné schůzce, při které se rozhodnete... Elen Keller
  Plzeň  -  Beroun  -  Praha