Chybová zpráva

Warning: Trying to access array offset on value of type null ve funkci taxonomy_menu_trails_init() (řádek: 102 v souboru /data/web/virtuals/93880/virtual/www/domains/elenkeller.com/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.module).

Překreslení počítačové vizualizace

Vypracuji pro Vás ručně kreslené trojrozměrné vizualizace interiéru na speciální umělecký papír, podle Vašeho návrhu (skica, vizualizace interiéru z 3D programu z počítače, fotky z časopisu) ve formátu A4 nebo A3. Možná úprava barev dle Vašeho přání. 

Kreslená vizualizace interiérů

návrhy interiérů kuchyně - překreslená vizualizace

Také dodávám ručně kreslené vizualizace interiéru  ve 3D z dodaného půdorysu navrhovaného prostoru. Možno doplnit i Vaším vybraným typem nábytku (název např. Coconut Chair od George Nelson apod.). Barevnost a velikost formátu si volíte sami ( A4, A3).

K vykreslování vizualizace interiéru používám převážně profesionální popisovače se šikmým a štětcovým hrotem (např: Copic, Prismacolor, Touch,Stylefile, Alpha, Promarker, Finecolour), suchý měkký pastel (Senneliner, Faber-Castell) a pastelky značky Derwent. Následně fixuji. 

kurzy.elenkeller.com


Návrhy interiérů

Hlavním cílem mého zpracování návrhů interiérů, je vytvořit pro Vás esteticky příjemné, vzdušné a praktické prostředí, které navazuje na celkovou architekturu stavby, bytu, daného prostoru a odpovídá životnímu stylu uživatele. V některých případech předkládám návrhy interiérů se zásahem do dispozičního řešení interiéru.

Návrhy interiérů modeluji v počítačovém 3d programu. Vytvářím i některé originální prvky na míru prostoru, které v rámci závěrečného výstupu ve formě PDF pro Vás následně okotuji, pro pozdější možnost výroby nábytku na zakázku. Barevné návrhy interiérů Vám pomohou při rozhodování o prostoru, který jste se rozhodli se mnou změnit.

návrh interiéru, fotorealistická vizualizace

Nabídka vzdělávacích kurzů pro rok 2019

odkaz na webové stránky: kurzy.elenkeller.com

Plzeň  -  Beroun  -  Praha