Chybová zpráva

Warning: Trying to access array offset on value of type null ve funkci taxonomy_menu_trails_init() (řádek: 102 v souboru /data/web/virtuals/93880/virtual/www/domains/elenkeller.com/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.module).

Překreslování Vašich návrhů interiérů + 3D počítačové vizualizace

Mojí doménou je překreslování návrhů interiérůnavrhování interiérů obytných prostor ve 3D, ale i různých provozoven, restaurací, kanceláří a dalšího. Pokud si klient sám přeje, ráda pomohu i s realizací návrhu interiéru v praxi například vybráním dodavatele nábytku, pořízení dekorací, výběr barev a podobně.

Vzhledem k mému dosavadnímu vzdělání v oblasti interiérového designu, správného dispozičního​ řešení s dostatkem volného prostoru v zónách nejčastějšího pohybu a citu pro barevný a materiálový soulad, mohu poskytnout svým klientům originální, nevšední, ale stále účelné návrhy interiérů.

Snažím se zprofitovat své dosavadní vědomosti získané na střední škole, pak v pražském uměleckém​ ateliéru pod vedením Lenky Husárikové, dále na soukromých vyučovacích hodinách Ing. arch. Lubomíra​ Končinského a v neposlední řadě u Mgr. Joanny Linhartové v ADS studiu, kde jsem podlehla kouzlu programů pro 3D modelování a následný rendrovací program pro převedení 3D modelu do podoby fotorealistické vizualizace.

Průběžně sleduji vývoj v oblasti interiérového designu, architektuře, umění a komerční literatuře (různé časopisy o bydlení, katalogy nábytku, designové prospekty). Ráda se účastním dalších​ vzdělávacích kurzů, seminářů​, workshopů, školení a mnohých designových výstav. 

Překreslený návrh interiéru

Překreslený návrh interiéru

 

3D počítačová vizualizace + render

návrh interiéru 3D vizualizace

Snažím se o to, aby mnou navrhovaný interiér, prostor zůstal pro jeho uživatele dlouho nevšední, originální, prostorný a sladěný . Pak považuji svou práci za dobře odvedenou. Neváhejte mě kontaktovat a začneme společně realizovat Vaší představu, například, o novém krásném domově.

kurzy.elenkeller.com

Plzeň  -  Beroun  -  Praha