Chybová zpráva

Warning: Trying to access array offset on value of type null ve funkci taxonomy_menu_trails_init() (řádek: 102 v souboru /data/web/virtuals/93880/virtual/www/domains/elenkeller.com/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.module).

Zahradní dekorace

Krásná a upravená zahrada je vizitkou každého domu, ale co jí ještě dopřát něco netradičního, okázalého a originálního? Při vstupu na zahradu Vás upoutá kovová koule vyrobená z oceli  zasazená do prostředí zahrady. Možnosti vzhledu jsou různé a úprava samotné koule buď přírozený odstín kovu nebo již z povrchovou úpravou - koroze. Každá koule vlivem času mění  barvu tím, jak koroduje a získává odstím přirozené koroze.

Pokud nechcete čekat, mužete mít kouli již plně zkorodovanou. Velikosti zahradní dekorace ručně vyráběné kovové koule jsou 55cm a 75cm. Počet a velikost je už jen na Vašem uvážení. Ozdobte svou zahradu puncem originality. Zahradě sluší kulaté tvary z netradičních materiálů a kovové sochy bez povrchové úpravy toto beze zbytku splňují.

zahradní dekorace kovové koule
zahradní dekorace koule
zahradní dekorace kovové koule
zahradní dekorace koule
zahradní dekorace kovová koule